Putovní pohár obce Lukavec vyhrálo mužstvo "Ty Jo Nevím"

Autor: administrator <jan.bartos(at)cdt.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 08. 2022

 Ty Jo Nevím

Dne 30.7. 2022 se uskutečnil v Lukavci 21.ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár obce Lukavec.

Za deštivého počasí se do Lukavce sjelo 10 týmů. I přes nepřízeň počasí bylo hřiště a zázemí turnaje opět skvěle připraveno, jako každý rok , díky všem aktivním členům místního klubu malé kopané.Družstva byla rozdělena do dvou skupin.

Skupina A
1 KMK Lukavec
2 LARVY
3 (J)elita
4 Slavoj Houslice
5 DECODOMASTARS

Skupina B
1 E-FYZIO
2 TY JO NEVÍM
3 DEVOPIVOLAKORUNA
4 PORNLANDIA
5 FcLiNO

V 8:30 rozhodčí Josef Petrů a Jaroslav Bittman zahájili první utkání ve skupinách.
Jednotlivé výsledky zápasů včetně střelců najdete

zde.
Po odehrání zápasů v základních skupinách se začali rýsovat favorité tohoto turnaje.
Skupinu A vyhrálo mužstvo KMK Lukavec.
Ve skupině B první místo obsadilo mužstvo Ty Jo Nevím.

Umístění ve skupinách :

Skupina A

Body

Skóre

rozdíl

1.

KMK Lukavec

10

13

:

0

13

2.

LARVY

9

7

:

5

2

3.

(J)elita

5

3

:

2

1

4.

SLAVOJ HOUSLICE

4

7

:

8

-1

5.

DECODOMASTARS

0

0

:

15

-15

Skupina B

Body

Skóre

rozdíl

1.

TY JO NEVÍM

10

10

:

5

5

2.

E-Fyzio

7

5

:

4

1

3.

DEVOPIVOLAKORUNA

6

7

:

4

3

4.

PORNLANDIA

6

6

:

6

0

5.

FC LiNo

0

6

:

15

-9

Po utkáních ve skupinách následovaly čtyři čtvrtfinálová utkání, do kterých se kvalifikovala mužstva , která obsadila ve skupinách první až čtvrté místo.

Do prvního čtvrtfinálového utkání nastoupil domácí tým KMK Lukavec proti loňskému vítězi družstvu PORNLANDIA. Toto utkání bylo překvapivě velmi vyrovnané . První gól vstřelilo družstvo PORNLANDIA již v prvním poločase. Autorem branky byl Janíček. Stav utkání těsně před koncem byl příznivější pro mužstvo PORNLANDIE, které si udržovalo jednobrankový náskok. Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího se domácímu týmu podařilo vstřelit vyrovnávací gól a o postupu rozhodovaly penalty. Na penalty zvítězilo domácí družstvo a překvapivě postoupilo do semifinále. .

I druhé čtvrtfinálovém utkání bylo vyrovnané a přineslo zajímavou podívanou. Z vítězství se radovalo družstvo Larvy . které vyhrálo gólem Bareše 1:0 nad družstvem DEVOPIVOLAKORUNA..

Ve třetím čtvrtfinálovém utkání se střetlo mužstvo (J)elita s mužstvem E-fyzio. Utkání bylo velmi bojovné . Z vítězství 3:1 se radovalo družstvo (J)elita v poměru 3: 1 Branky vstřelil za vítězné družstvo Vyšehrad 2, Kichtek a za poražené Rozsévač.

Poslední čtvrtfinálovém bylo velmi brzo rozhodnuto . Družstvo "Ty jo nevím" porazilo Slavoj Houslice vysoko 8 :2 . Za vítěze podal výborný výkon hráč Dolažal , který vstřelil 3 góly .

Semifinálová utkání se hrála již za příznivějšího počasí. Obě utkání přinesla velmi zajímavou, pohlednou a kvalitní kopanou.

V prvním semifinálové utkání mezi družstvy KMK Lukavec a (J)elita skončilo těsnou výhrou družstva (J)elita 1: 0 . Jediný gól tohoto utkání vstřelil hráč Vyšehrad.

Druhé semifinálovém utkání bylo jednoznačnou záležitostí mužstva "Ty Jo Nevím". Vítěz skupiny B mužstvo "Ty Jo Nevím" v tomto utkání, ve kterém zvítězil 5:0 nad mužstvem Larvy, dalo najevo, že se s ním bude muset počítat letos na stupně nejvyšší . Góly za vítěze vstřelil Drahonínsky, Doležal 2, Hlaváč, Vodička,

V utkání o třetí místo mezi družstvem KMK Lukavec a mužstvem Larvy bylo šťastnějším a fotbalovějším mužstvem družstvo Larvy , které zvítězilo 2:0. Za vítězné mužstvo se do střelecké tabulky dvakrát zapsal hráč Bareš. Larvy tak obsadí třetí místo a KMK Lukavec čtvrté místo

V 18 hodin bylo zahájeno finálové utkání mezi družstvem (J)elita a "Ty jo nevím".

Ve finálovém utkání mělo více sil družstvo "Ty Jo Nevím", které se zápas od zápasu zlepšovalo. Konečný výsledek finálového utkaní byl 4:0 pro družstvo "Ty Jo Nevím". Za vítězný tým vstřelil gól Drahonínský, Doležal, Pokorný, Čížek. O vítězi turnaje bylo rozhodnuto.

 Ty Jo Nevím

Vítězem 21.ročníku se stalo družstvo "Ty Jo Nevím". Nutno dodat , že zcela zaslouženě.

Konečné pořadí družstev :

1. Ty Jo Nevím
2. (J)elita
3. LARVY
4. KMK LUKAVEC
5. E-fyzio
6. DEVOPIVOLAKORUNA
7. PORNLANDIA
8, Slavoj Houslice
9. FC LiNo
10. DECODOMASTARS

Nejlepším střelcem turnaje se stal : Václav Doležal (Ty Jo Nevím),
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Jan Palasman z mužstva KMK LUKAVEC
Nejlepším hráčem turnaje se stal Miroslav Richter z družstva (J)elita

Završením celého turnaje byla již tradiční diskotéka.

Dvacátý první í ročník turnaje v malé kopané v Lukavci je minulostí, všichni se těší na setkání při dalším turnaji v roce 2023, který se bude konat 31.7.2023