PORNLANDIA OBHÁJILA LOŇSKÉ PRVENSTVÍ V TURNAJI

Autor: administrator <jan.bartos(at)cdt.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 02. 08. 2020

Pornlandia

Dne 1.8. 2020 se uskutečnil v Lukavci již 19.ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár obce Lukavec.

Za krásného slunného počasí , skoro by se dalo nazvat středomořského, se do Lukavce sjelo 9 týmů. Hřiště a zázemí turnaje bylo opět skvěle připraveno, jako každý rok , díky všem aktivním členům místního klubu malé kopané.Družstva byla rozdělena do dvou skupin.

Skupina A
1 E_FYZIO
2 DEVOPIVO LA KORUNA
3 ROYAL TEAM
4 BÁĎA BOYS
5 VESELÁ ŠATNA

Skupina B
1 PORNLANDIA
2 SEKAČKY
3 HUMOR
4 KMKL
5 SKY TEAM

Na poslední chvíli se z turnaje omluvilo družstvo Royal Team.
V 8:30 rozhodčí Štěpán Janeček a Lukáš Tůma zahájili první utkání ve skupinách.
Jednotlivé výsledky zápasů včetně střelců najdete

zde.
Po odehrání zápasů v základních skupinách se začali rýsovat favorité tohoto turnaje.
Skupinu A vyhrálo domácí družstvo E-FYZIO.
Ve skupině B první místo obsadilo mužstvo HUMOR těsně před loňským vítězem družstvem PORNLANDIA.
Zápasy družstva ROYAL TEAM byly kontumovány.

Umístění ve skupinách :

Skupina A

Body

Skóre

rozdíl

1.

E_FYZIO

10

15

:

2

13

2.

VESELÁ ŠATNA

7

8

:

4

4

3.

DEVOPIVO LA KORUNA

6

8

:

3

5

4.

BÁĎA BOYS

4

7

:

9

-2

5.

ROYAL TEAM

0

0

:

20

-20

Skupina B

Body

Skóre

rozdíl

1.

HUMOR

8

6

:

3

3

2.

PORNLANDIA

7

4

:

3

1

3.

SKY TEAM

6

6

:

3

3

4.

SEKAČKY

5

6

:

5

1

5.

KMKL

0

2

:

10

-8

Po utkáních ve skupinách následovali čtyři čtvrtfinálová utkání, do kterých se kvalifikovala mužstva , která obsadila ve skupinách první až čtvrté místo.

Čtvrtfinálová utkání přinesla zajímavou podívanou. V prvním čtvrtfinálovém utkání zvítězilo zcela přesvědčivě družstvo E-FYZIO nad družstvem SEKAČKY v poměru 5:0. Gól za vítěze vstřelil Pour, Rozsévač, Dubec, Ernst, Krušina.

V druhém čtvrtfinálovém utkání se střetlo mužstvo SEKAČKY a SKY TEAM . Fotbalově lepším týmem bylo družstvo SKY TEAM , které zvítězilo 5:2. Góly za vítěze vstřelil Chrdle 2, Panač 2, Gazdík za poražený team se dvakrát trefil Kocek.

Ve třetím čtvrtfinálovém utkání se střetlo mužstvo DEOPIVO LA KORUNA a loňský vítěz turnaje PORNLANDIA.Utkání bylo velmi vyrovnané a o postupujícím mužstvu rozhodla jedna jediná branka kterou za vítězné družstvo PORNLANDIA vstřelil Neumann.

Poslední čtvrtfinálovém utkání vyhrálo družstvo HUMOR kontumačně 5:0 , neboť družstvo BÁĎA BOYS k zápasu nenastoupilo.

Semifinálová utkání se hrála za příznivého počasí a řídil je rozhodčí Petr Buchta. Obě utkání přinesla velmi zajímavou, pohlednou a napínavou kopanou,
V prvním semifinálové utkání mezi družstvy E-FYZIO a družstvem PORNLANDIA bylo velmi dramatické. V první poločase měli více ze hry hráči družstva PORNLANDIA a poločas vyhráli 1:0. Ve druhém poločase velmi trpělivou hrou se podařilo družstvu PORNLANDIA skoré navýšit na 2:0. Družstvo E-Fyzio stav utkání zdramatizovalo když snížilo stav utkání na 1:2. Ve snaze zápas zdramatizovat družstvo E-Fyzio hodně riskovalo a po chybách brankáře v rozehrávce se podařilo družstvu PORNLANDIA vyhrát v poměru 4:1.Góly za vítěze vstřelil Neumann2,Kafka, Trojan. Za poražené vstřelil gól Dufek.

V druhém semifinálovém utkání na sebe narazila mužstva HUMOR a SKY TEM. Vítězství v utkání si pohlídalo družstvo HUMOR, které bylo v zápase lepším týmem a vstřelilo 3 góly . Zápas skončil vítězstvím družstva PORNLANDIA 3:0. Za vítězné družstvo vstřelil góly Hatle, Šubr a Jakl.

V utkání o třetí místo mezi družstvem E-FYZIO a SKY TEAM bylo velmi vyrovnané a dramatické. Ani jednomu družstvu se nepodařilo vstřelit gól a tak bylo jasné, že o pořadí na třetím a čtvrtém místě rozhodnou pokutové kopy. V penaltovém rozstřelu byl lepší domácí team, který vyhrál 3:2 na pokutové kopy a to znamenalo , že E- Fyzio obsadí třetí místo a SKY TEAM čtvrté místo

V 17:15 hodin bylo zahájeno finálové utkání mezi družstvem HUMOR a PORNLANDIA.

Finálovém utkání bylo od začátku velmi vyrovnané a přineslo velmi zajímavý fotbal .Žádný z týmu nechtěl dostat první gól. Nakonec se podařilo vstřelit první gól mužstvu PORNLANDIA. Autorem gólu byl Neumann. Družstvu HUMOR se nedařilo vstřelit vyrovnávací gól. Sil již ubývalo a družstvo PORNLANDIA začalo více bránit s cílem nedostat gól. Do poslední minuty se zdálo , že tato taktika bude slavit úspěch . Doslova v posledních sekundách se družstvo HUMOR odhodlalo k poslednímu útoku a krásnou střelou z větší vzdálenosti vyrovnal Hátle. O vítězi rozhodly pokutové kopy ,ve kterých více klidu a přehledu předvedli hráči družstva PORNLANDIA v poměru 4:3. Výborný výkon v utkání a v penaltovém rozstřelu předvedl Filip Neuman, který byl po právu vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Vítězem 19.ročníku se stal již po druhé tým PORNLANDIA.

Nejlepšíteam2 Finalisté

Konečné pořadí družstev :

1. PORNLANDIA
2. HUMOR
3. E-FYZIO
4. SKY TEAM
5. VESELÁ ŠATNA
6. DEVOPIVO LA KORUNA
7. SEKAČKY
8. BÁĎA BOYS
9. KMKL
10. ROYAL TEAM

Nejlepším střelcem turnaje se stal Dominik Pour (E-FYZIO),
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Josef Bendl z družstva SKY TEAM
Nejlepším hráčem turnaje se stal Filip Neumann z družstva PORNLANDIA

Nejlepší brankář Nejlepší hráč
Završením celého turnaje byla již tradiční diskotéka.

Devatenáctý ročník turnaje v malé kopané v Lukavci je minulostí, všichni se těší na setkání při dalším turnaji v roce 2021, který se bude konat 31.7. 2021.