VYHRÁLI JSME 2.LIGU A POSTUPUJEME DO 1.LIGY

Autor: administrator <jan.bartos(at)cdt.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 08. 03. 2014

FAIN LIGA 2014 V posledním finálovém turnaji Jaroměřske ligy jsme opět neprohráli a to znamená, že postupujeme do 1.ligy navíc jsme i tento finalový turnaj vyhráli.
Pavel Dubců se dělí o první a druhé místo jako nejlepší střelec druhé ligy a Pavel Ruml , se za svůj výborný výkon dostal do ALL STARS výběru finalového kola.Finálový turnaj 2 ligy měl jasného lídra, tím byl letos suverénní tým KMKL Valvoline, který prohrál za 5 turnajů pouhý jediný zápas a naprosto zaslouženě vyhrál i celkové pořadí 2 ligy a pro příští ročník postupuje do ligy první!.
Druhé místo ve skupině i celkově vybojoval zaslouženě tým PP Pohony, který tento bodový počin a právo postupu náležitě oslavil?.
Třetí ve skupině a rovněž i celkově skončil tým Kamila Macha, který je s umístěním svého týmu jistě velmi spokojen.
Čtvrté místo ve skupině obsadil tým Hitrádia MAGIC následovaný pátým týmem JUTA.
Až na 6 místě ve finálové skupině skončila ZD Dobrá Voda, kterou tento nepovedený turnaj bohužel odsoudil mimo medailové pozice v konečném pořadí.
Poslední místo ve skupině i celkově obsadil největší sympaťák letošního ročníku, a to tým HANIŠ ? srubové domy.

TABULKA FINALOVÉHO KOLA

CELOVÉ POŘADÍ

Turnaje se zúčastnili tito hráči:Honza Šotola, Michal Ernst, Pavel Dubec, Honza Rosévač, Marek Drahotínsky, Filip Hlaváč, Tomáš Pírek, Dufek, Kulhánek, Pavel Ruml, Vilda Marton, Miroslav Semerád