Kdo nepřišel, může litovat.

Autor: administrator <jan.bartos(at)cdt.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 22. 03. 2010

1. sportovní ples Máme za sebou premiérový sportovní ples, který pořádal náš oddíl malé kopané Lukavec pod hlavičkou SDH Lukavec. Myslím si, že si můžeme oddechnout a říci si ,že to celé úsilí stálo za to.
Snad to nebude jen můj názor , ale všech ostatních , kteří se přišli na sportovní ples pobavit a nakonec si mohli říc, že se opravdu skvěle pobavili.Výzdoba Výzdoba sálu byla v duchu lukavecké malé kopané. Na vysoko pověšené síti jsme mohli zavzpomínat na historii kopané v Lukavci podle vyvěšených dresů.
Nad sálem na napnuté síti visely nejstarší dresy v kterých, hráli kluci jako žáci a i ty nejnovější modré z minulého roku.

V úvodu Blanka Janoušková uvítala všechny účastníky plesu včetně sponzorů, poděkovala všem , kteří do tomboly darovali ceny a popřála všem příjemnou zábavu.

První sportovní ples zahájil slavnostním výkopem Jarda Janoušků a Honza Šotola.

Tombola Tak bohatou a pestrou tombolu snad Lukavec nepamatuje. Mohli jste vyhrát od motorového oleje až po koňský hnůj . Někteří šťastní výherci si domů nesli odšťavňovač nebo poukázku na odběr ovečky Bobiny.

Bar byl vybaven skvěle. Nechyběla "zelená" ani "whisky"
Obsluha za barem ve fotbalových dresech byla jen těžko přehlédnutelná.

Losování lístků Vyvrcholením plesu bylo losování vstupenek.
Štastný výherce si jako první cena odvezl sportovní kolo Olpran .

Během plesu se promítaly nejzajímavější fotky z Lukaveckého turnaje z roku 2008 a 2009.
V první přestávce se promítaly sestřihy z nejzajímavějších fotek z roku 2009 za mohutného hudebního doprovodu "Let's go, let's go, stejně vyhrajem"

Promítání
Hudba "Bylo nás pět" byla výborná, škoda , že skončila ve 2 hodiny ráno, neboť ples byl v plném proudu a nikomu se nechtělo domů.
Naštěstí jsme měli připravených několik desítek největších českých hitů, které si tanečníci mohli vybrat z uvedeného seznamu a tak mohl ples pokračovat.
Ti nejvytrvalejší odcházeli za denního světla s otázkou na jazyku: "Jak je to možné , že je po plese? "

Závěrem bych chtěl poděkovat všem , kteří se na vydařené akci podíleli.

BUDE DRUHÝ SPORTOVNÍ PLES V LUKAVCI V ROCE 2011 ?